EN | TR

YENİ İŞBİRLİĞİ-BROKER LTD.&FELFÖLDI CON. LTD.

YENİ İŞBİRLİĞİ-BROKER LTD.&FELFÖLDI CON. LTD.

TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ BROKER LTD. Felfoldi Confectionery ltd. tarafından Macaristan'da üretilen İnovatif Şekerleme ürünleri Quick Milk ailesi,Hızlı pratik pasta Classic Kitchen ve pasta süsleme ürünleri Broker ltd.ile artık Türkiye pazarında.

Bölge Bayilikleri için lütfen iletişim kurunuz.

 

Macaristan'da 1986 yılından buyana sektöründe inovatif ve sağlıklı ürünler üreten Felfoldi Confectionery Ltd.ile Kasım 2017 itibariyle ürünlerinin Türkiye Pazarında Genel Distribitörlük anlaşmasına varıldı.Başlangıçta Quickmilk ailesiyle pazara girildi.İlerleyen zaman diliminde Klasik Mutfak,Pasta süslemeleri ve diğer ürünlerini de Türk tüketicisiyle buluşturmayı planlıyoruz.

 Isparta Gül Üretici Kooperatifleri Birliği Gülbirlik tarafından üretilen Kozmetik ve Temizlik ürünlerinde Rosense,Gıda ürünlerinde Sweet Rose markalı ürünler,

Hatay Yöresinin meşhurları Mehmet AYDIN Zeytinyağlı Defne Sabunları,

Anatolia Daphne bitkisel Doğal Sabunları,

Kütahya yöresinin tamamen el yapımı ve taze sebzelerle doğal fermente olarak üretilmiş,doğal ortamlarda kurutulmuş Gediz Azmanlı ve Tombul Ev Tarhanaları,

Polmak Gold Yer fıstık ürünleri ve Kahvaltılık Gold Yer fıstığı ezme ve kremaları,

Isparta elmalarından gelen aroma ve tatlarıyla Çıtır elma doğal elma cipsleri,

Afyon yöresinin meşhuru Aşpa’nın Gelincik Haşhaş ezmeleri,kremaları,Fıstık Ezmelerini

 ve benzeri birçok yöresel tatları ve değerleri bulabileceğiniz bir adrestesiniz. 

 

Ayrıca İthal içecek kategorisinde  Arizona Ice Tea,Snapple ve Mr.Brown Ice Coffee, Kahvaltılık Fıstık Ezmeleri gurubunda Peanut Butter&Co-All Naturall- ve SKIPPY üretildikleri ülkelerde pazarın ön sıralarında yer alan içerikleri dikkatle incelenmiş ve ülkemiz yetkili kurumlarınca onaylı sağlıklı içecek ve gıda ürünlerimizi de bulabilirsiniz.

Benzeri ürünleri standartlara uygun koşullarda üretmiş yerli ve yabancı üreticilere, bu ürünleri tüketicisine sunmak veya tüketmek arzusunda olan değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi kapımız açık kalacaktır.

1 96
© Broker Gıda Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2015 tüm hakları saklıdır.
instagramFacebook