EN | TR

HOŞGELDİNİZ

HOŞGELDİNİZ
Doğal ve Doğal Kaynaklı ürün guruplarının yer aldığı bu sitede BROKER ltd. tarafından satış ve pazarlaması yapılmakta olan Gıda,Temizlik,Kozmetik ve İthal Ürünler ana başlıklarında sektörlerinde ve ülkelerinde lider sağlıklı ürün markalarını bulabilirsiniz.

 Isparta Gül Üretici Kooperatifleri Birliği Gülbirlik tarafından üretilen Kozmetik ve Temizlik ürünlerinde Rosense,Gıda ürünlerinde Sweet Rose markalı ürünler,

Hatay Yöresinin meşhurları Mehmet AYDIN Zeytinyağlı Defne Sabunları,

Anatolia Daphne bitkisel Doğal Sabunları,

Kütahya yöresinin tamamen el yapımı ve taze sebzelerle doğal fermente olarak üretilmiş,doğal ortamlarda kurutulmuş Gediz Azmanlı ve Tombul Ev Tarhanaları,

Polmak Gold Yer fıstık ürünleri ve Kahvaltılık Gold Yer fıstığı ezme ve kremaları,

Isparta elmalarından gelen aroma ve tatlarıyla Çıtır elma doğal elma cipsleri,

Afyon yöresinin meşhuru Aşpa’nın Gelincik Haşhaş ezmeleri,kremaları,Fıstık Ezmelerini

 ve benzeri birçok yöresel tatları ve değerleri bulabileceğiniz bir adrestesiniz. 

 

Ayrıca İthal içecek kategorisinde  Arizona Ice Tea,Snapple ve Mr.Brown Ice Coffee, Kahvaltılık Fıstık Ezmeleri gurubunda Peanut Butter&Co-All Naturall- ve SKIPPY üretildikleri ülkelerde pazarın ön sıralarında yer alan içerikleri dikkatle incelenmiş ve ülkemiz yetkili kurumlarınca onaylı sağlıklı içecek ve gıda ürünlerimizi de bulabilirsiniz.

Benzeri ürünleri standartlara uygun koşullarda üretmiş yerli ve yabancı üreticilere, bu ürünleri tüketicisine sunmak veya tüketmek arzusunda olan değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi kapımız açık kalacaktır.

1 96
© Broker Gıda Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2015 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitter