EN | TR

Doğadan Form Çay Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı

Doğadan Form Çay Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı

"Doğadan Form Çay Limonlu 250 ml

Zayıflatma etkisi sayesinde kilo vermek ve formunu korumak isteyenlerin ortak noktası olan Doğadan Form Çay Limonlu, ferahlatan ve serinleten tadı ile sıcak yaz günlerinde vazgeçilmezlerden oluyor. Sağlıklı cam şişede sunulması sayesinde güvenle tercih edebilirsiniz. Hijyenik koşullarda el değmeden hazırlanan form çayı, lezzetli tadı ile farklı damak zevklerine de hitap etmeyi başarıyor.

Şeker ilavesiz olan form çayını, düzenli olarak kullanarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz. Soğuk çayın etkilerini daha kısa sürede görmek için dilerseniz spor ve diyet ile destekleyebilirsiniz. İçerisinde bol bol C vitamini bulunan limon, bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücut direncinin artmasına ve vücudun hastalıklara karşı daha güçlü olmasına yardımcı oluyor.

250 ml.lik sağlıklı cam şişelerde sunulan ürün, kolay taşınabilir olması sayesinde günün her anında içilme şansı sunuyor. Soğuk çayınızı hem evde hem de ofis ortamında her serinlemek istediğinizde tüketebilirsiniz. Sıcak havalarda çayın soğuk etkisini kaybetmesi durumunda içine buz ve taze nane yaprakları ilave ederek sunuma daha güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

5 283
© Broker Gıda Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2015 tüm hakları saklıdır.
instagramFacebook